Sitemarket

Promocja
serwisu www

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Również w Internecie. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki zakres usług, które pozwolą dotrzeć do Klientów, którzy
są zainteresowani Twoją ofertą.

Kliknij w wybraną ikonę po lewej stronie i sprawdź
co możemy Ci zaoferować.

Pozycjonowanie Analityka internetowa Buzz
Marketing
Google Maps Social Media Google
Adwords

Pozycjonowanie

Działania mające na celu osiągnięcie wysokiej pozycji
w wyszukiwarce Google. Celem jest umieszczenie Twojego serwisu na pozycjach 1-10 na wybrane frazy kluczowe. Płacisz tylko za efekt!

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Analityka
internetowa

Zastanawiasz się jakie obszary Twojej strony są najczęściej odwiedzane przez użytkowników? A może jakie źródła ruchu są najskuteczniejsze? Masz dużo odwiedzających na stronie, ale mało osób pisze, dzwoni, wysyła formularz kontaktowy? Dzięki statystkom strony jesteśmy w stanie udzielić Ci konkretnej odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Marketing szeptany

Polega na zachęceniu w subtelny, nienachalny sposób potencjalnych Klientów do skorzystania z konkretnych usług lub produktów. Najczęściej stosowany na blogach i forach branżowych, ale może przybierać również inne formy.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Miejsca Google

Specjalna wizytówka Twojej firmy wyświetlana w serwisie Google Maps. Daj się znaleźć użytkownikom, którzy szukają usług lokalnie.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Prowadzenie profilu na Facebook'u

Najpopularniejszy serwis społecznościowy pozostaje ważnym narzędziem marketingowym. Fanpage, czyli strona dla fanów danej firmy, produktu lub usługi jest istotnym kanałem informacyjno – komunikacyjnym, ponieważ pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki oraz poznać opinie użytkowników o Twoich produktach lub usługach.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Kampanie
Adwords

To krótkie reklamy tekstowe wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google. Reklamy wyświetlają się nad i pod wynikami organicznymi oraz z prawej strony ekranu.

Zaletą tej formy reklamy jest to, że płacisz tylko i wyłącznie za przejścia na Twoją stronę, a nie za samo wyświetlanie reklamy.

Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Potrzebujesz innej usługi?

Dla naszych Klientów realizujemy wiele różnego rodzaju zleceń. Nie wszystko jesteśmy w stanie przedstawić na stronie internetowej.

Napisz do nas lub zadzwoń. Spróbujemy pomóc.