Sitemarket

Kim jesteśmy?

Sitemarket.pl jest autorskim projektem firmy GETID Agencja Interaktywna.

Od 2010 w ramach agencji tworzymy różnego rodzaju strony www, e-sklepy i aplikacje dedykowane, projektujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe( druk i Internet ) oraz prowadzimy kampanie promocyjne w Internecie.

Nasz zespół to młodzi i ambitni ludzie, których pasją jest programowanie, grafika i marketing internetowy.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z wieloma znanymi firmami takimi jak:
Gerlach, Selgros, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wielkopolska Szkoła Biznesu i wiele innych.

Idea tego serwisu

Od samego początku naszym założeniem było dostarczenie produktu, którego grupą docelową są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Zauważyliśmy, że w przedziale cenowym do 1000 zł netto bardzo ciężko jest znaleźć wykonawcę strony, który na tym samym poziomie zadba o wszystkie elementy dobrze wykonanej strony www ( grafika, oprogramowanie, system cms, utrzymanie strony, wsparcie techniczne, optymalizacja pod pozycjonowanie).

Postanowiliśmy to zmienić i tak powstał Sitmarket.pl. Postawiliśmy na estetykę, przejrzystość, funkcjonalność, łatwość obsługi i wsparcie dla Klienta. Dzięki odpowiednim procedurom i automatyzacji udało nam się stworzyć produkt, który spełnia wymagania niejednokrotnie nawet większych przedsiębiorstw, a przy tym może być oferowany w bardzo przystępnej cenie, nawet dla firmy, która dopiero rozpoczyna swoją działalność.

Już teraz przetestuj swoją stronę www bez rejestracji i ponoszenia jakichkolwiek kosztów.